Працівниками лісгоспу проводиться підгодівля диких тварин

З початком холодів лісівники ДП «Світловодський лісгосп» розпочали підгодівлю мисливських тварин. Лісові охоронці заздалегідь подбали про підготовку кормової бази, щоб допомогти вижити лісовим мешканцям у сурову зимову пору.

Так, щороку для підгодівлі диких тварин працівники лісгоспу заготовляють достатні запаси кормів, таких як сіно, гіллячковий корм та кукурудза в качанах.

Такі «смаколики» заготовляють власними силами. Адже рослиноїдні тварини, особливо копитні, відчувають нестачу солі не тільки взимку, але й літом, тож солонці поповнюються регулярно.

Маємо зауважити, що важливо не лише заготовити корми, а й облаштувати відповідні приміщення для зберігання такої кількості провізії. Також важливою справою є підготовка відповідно обладнаних спеціальних місць, де дичина харчуватиметься.

«Лісові ідальні» – це годівниці та підгодівельні майданчики, які теж встановлюють, ремонтують та за потреби замінюють. Адже тварини звикають до конкретного місця і саме до нього приходять підкріпитися у морозну зиму.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *