Захист лісів Світловодщини.

Захист лісів від шкідників та хвороб – важливий напрямок лісогосподарської діяльності Світловодських лісівників.

Зокрема, попередження та профілактика випадків масового розмноження шкідників та хвороб є основною передумовою для створення стійких, високопродуктивних деревостанів, поліпшення якісного складу та приведення лісистості до науково обґрунтованих значень.

Основними хворобами лісових насаджень на території Світловодщини є: опеньок осінній, бактеріальний рак ясена, коренева губка, комплексний осередок некрозно-ракових хвороб і стовбурних гнилей.

Захист лісів здійснюється з урахуванням їхніх природних особливостей, цільового призначення і являє собою систему заходів, спрямовану на підвищення стійкості лісів, запобігання збитків від знищення, пошкодження, ослаблення, забруднення лісів, зниження втрат в лісовому господарстві від шкідників і хвороб лісу, інших шкідливих впливів природного і антропогенного характеру.

Для покращення санітарного та якісного стану лісів, підвищення їхньої продуктивності проводяться рубки формування та оздоровлення лісів, а також рубки догляду в молодняках (освітлення, прочищення). Санітарні рубки призначаються на основі матеріалів лісовпорядкування, санітарного та лісопатологічного обстеження.

Лісова охорона Світловодщини робить все, аби місцеві ліси були збереженні!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *