Постійне патрулювання

У зв’язку з настанням високого рівня пожежної небезпеки та фіксувань частих випадків підпалювань сухої трави на сільгосп угіддях, з метою недопущення переходу сільськогосподарських палів до виникнення лісових пожеж Світловодські лісівники змушені обмежити в’їзд автотранспорту у лісові масиви та обмежити відвідування їх відпочивальниками та місцевим населенням.

Лісо охоронці Світловодщини попереджають і просять громадськість з розумінням сприйняти те, що в’їзди у лісові масиви буде перекрито шлагбаумами і перекопано, зокрема зроблені заздалегідь спеціальні захисні мінералізовані смуги.

Також працівники ДП «Світловодське лісове господарство» проводять комплекс профілактичних та попереджувальних заходів для недопущення виникнення та розповсюдження лісових пожеж. Особливо лісових масивів, що межують з сільгосп угіддями.

Організовано постійне патрулювання лісової охорони в обходах і запроваджено цілодобове чергування лісової охорони в конторах лісництв і лісгоспу.

Закликаємо жителів та гостей Світловодської МТГ відповідально та сумлінно заходів пожежної безпеки. Таким чином ви захистите і себе, і природу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *