Захист лісів від шкідників і хвороб

Лісове законодавство передбачає охорону лісів від незаконних дій громадян, підприємств, установ та організацій, а також біологічний захист лісів від шкідників і хвороб, інших шкідливих чинників, що впливають на санітарний стан лісових насаджень.

Так, пріоритетним напрямком діяльності лісозахисної служби є впровадження біологічних засобів і методів боротьби із шкідливими комахами та хворобами лісу. Такі засоби боротьби не шкідливі для довкілля. Пропаганда захисту лісів здійснюється через працівників державної лісової охорони Світловодщіни, природоохоронних громадських організації та й із залученням преси

Проти  масового розмноження шкідників застосовуються активні лісозахисні заходи. Зокрем а у ДП «Світловодський лісгосп» ліси підприємства знаходяться в належному санітарному стані, постійно проводяться лісопатологічні обстеження.

Важливою проблемою на сьогоднішній день, яка стоїть перед Світловодськими лісниками, є всихання хвойних  лісів. Глобальні кліматичні зміни, зокрема стихійні явища та значний вплив, знижують їх біологічну стійкість. Внаслідок цих чинників, знижується приріст деревини, відбувається втрата крони, різні пошкодження деревостанів та всихання лісових насаджень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *