Забезпечення якісним посадковим матеріалом

    З метою забезпечення потреб у власному стандартному посадковому матеріалові для штучного заліснення ділянок лісу, існують постійні та тимчасові лісові розсадники.
Забезпечення лісокультурного виробництва якісним посадковим матеріалом, в тому числі з цінними спадковими властивостями, можливе за умови виконання певної системи заходів׃ збір та переробка лісового насіння, його апробація на посівну якість, окреме висівання покращеного насіння у лісових розсадниках та посадка сіянців на лісокультурні площі.

Крім того з метою вирощування в майбутньому продуктивних та біологічно стійких насаджень посіви лісового насіння потребують клопіткого догляду.

В ДП “Світловодське лісове господарство” народжуються не лише майбутні дерева, а й окраса для приватних господарств та вулиць всієї ОТГ. В коробах та теплицях  проводиться зелене живцювання цінних декоративних порід попередніх та цьогорічних саджанців.  Наразі ця “малеча” кріпне, підростає, проходить загартування і поступово готується до дорослого життя – висаджування у відкритий грунт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *