Догляд за лісовими культурами

Маленькому деревцю потрібен особливий ретельний догляд.
Зокрема в ДП «Світловодське лісове господарство» це такий вид робіт дбає лісова охорона. І як би не були завантажені роботою працівники , адже середня площа їх обходів досить велика, у зоні їх особливої уваги на першому місці– догляд за молодняками та лісовими культурами.
Саме такий огляд включає в себе комплекс агротехнічних і лісівничих заходів, що спрямовані на поліпшення умов приживлюваності й росту лісових культур. Це і поліпшення якісних властивостей грунту, і видалення трав’яної та небажаної деревної рослинності, і збагачення ґрунту елементами живлення тощо.
 А своєчасний догляд за, це запорука доброї приживлюваності й швидкого  росту дерев. Крім того, знищення бур’янів та порослі малоцінних порід знижує ймовірність поширення вогню в лісових масивах.
В залежності від віку посадок, ступеню забур’яненості догляди проводяться  методом обкошування міжрядь або прополюють вручну.
За сім місяців 2021 року державне підприємство «Світловодське лісове господарство»  провело догляди за лісовими культурами на площі 50 га
 при  плані 45 га, що саме і дає гарний результат для всієї Світловодщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *