Знову нагадуємо про пожежу

    ДП «Світловодське лісове господарство» вкотре нагадує, що у наших  лісах  встановилася висока та місцями надзвичайна  пожежна небезпека. За прогнозом Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології, у найближчі дні утримається суха та спекотна погода, а отже й найвищий рівень пожежної небезпеки.
Основною причиною виникнення лісових пожеж завжди був і залишається людський фактор – понад 90% займань з’являються через людську необережність чи недбалість. Досить часто відпочинок та дозвілля населення завдають безповоротної шкоди лісовому господарству, тому під час надзвичайної пожежної небезпеки вступає в силу заборона відвідування громадянами лісів та в’їзду до зелених масивів транспортних засобів.

Нагадуємо, якщо ж ви виявили загоряння в лісі, терміново повідомте державне підприємство «Світловодське лісове господарство» за телефоном -0967520551 (Пригодський Захар Вікторович) або 101 та приступіть до його гасіння первинними засобами – землею, піском, гіллям.

Ми звертаємося до всіх – дотримуйтеся правил пожежної безпеки в лісових масивах. Пам’ятайте, що ліс – це наше національне надбання, яке ми повинні берегти задля майбутніх поколінь. Захистімо себе, оточуючих та навколишнє середовище від непоправних втрат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *