Процес реформування лісової галузі

08 червня 2021 року на Всеукраїнський Форум Україна 30 разом із Міністром Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський та першим заступником Bogdan Borukhovskyi обговорили реформування лісової галузі.

Процес реформування галузі – це вимоги часу. На цьому також наголосив Президент Упраїни Володимир Зеленський. Головне, що цей процес вже розпочато.

Відновлення та охорона лісів, інвентаризація, діджиталізація і оптимізація державних лісогосподарських підприємств – зараз активно над цим працюємо.

Окремо хотів наголосити на оптимізації лісгоспів: мова йде про укрупнення підприємств, які займаються безпосередньо управлінням.

Функція господарювання, виконання робіт по охороні, відновленню лісу – все це виконується лісництвами. Це підрозділи, які можуть абсолютно самостійно виконувати покладену на них роботу.

Тому зараз наше завдання – посилити лісництва: інфраструктурно, кадрово, територіально. Переконаний, за рахунок оптимізації адміністративного апарату і діджиталізації процесу нам вдасться це зробити!

 

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *