Підсумки весняної лісокультурної кампанії

В ДП «Світловодське лісове господарство» підбили підсумки цьогорічної лісокультурної кампанії. Як зазначив т.в.о. директора лісгоспу Михайло  Косенко, усі заплановані роботи виконали в повному обсязі.

Протягом цьогорічної лісокультурної кампанії у Світловодському лісгоспі висадили лісові культури на площі  22,4 га. Таким чином провели заліснення усіх наявних на сьогоднішній день лісокультурних площ. Для  посадки використовували сіянці, вирощені у лісових розсадниках підприємства.  Це якісний, адаптований до наших умов садивний матеріал.

Крім відновлення лісу на свіжих зрубах,  доповнили лісові культури попередніх років. Це звичайна практика, адже висаджені сіянці в зв’язку зі складними погодніми умовами приживаються не завжди на 100%. Цього року пройшли доповненням  9,4 га  і висадили  10,7 тис. шт. сіянців різних порід.

Як і планували, заклали 1,1 га плантацій новорічних  ялинок.    Щороку підприємство реалізує на новорічні свята близько 1700 шт. новорічних ялинок. Вони мають бути правильно сформовані, потребують більше доглядів ніж звичайні культури. Доповнено 1,7 га плантацій новорічних ялинок.

У кожному підрозділі закладено лісові розсадники для того щоб мати вже на осінь та наступну весну якісний садивний матеріал. Більшість площі займають основні для нашого регіону лісоутворюючі породи. Щороку вирощуємо близько 200 тис. сіянців. Також висаджено чимало декоративних дерев та чагарників: туї, ялівці, самшит, які використовуються для озеленення.

Тепер розпочинається новий етап у вирощуванні лісу – догляди, бо без доглядів, як свідчить практика,  повноцінного дубового чи соснового насадження не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *