Проведення спільних навчаннь Кіровоградського ОУЛМГ та управління ДСНС по гасінню умовної пожежі на базі ДП “Світловодське лісове господарство”

       Щороку навесні у лісівників додається турбот, адже розпочинається пожежонебезпечний період. Так, цього року наказом Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства оголошено черговий період посиленої уваги щодо захисту лісових масивів від пожеж.

Зокрема 28 квітня була проведена робоча  нарада за участю не лише Світловодських лісоохоронців, а й рятувальників та керівнтцва області.

Такі заходи проводяться згідно з правилами пожежної безпеки в лісах України щорічно і їхня мета  запобігти виникненню лісових пожеж. До оголошеного пожежонебезпечного періоду підприємство підійшло, у повній бойовій готовності. Зокрема, у підрозділах встановлено чергування осіб, які пройшли навчання та мають відповідну кваліфікацію. Постійно проводиться патрулювання лісової охорони на території лісгоспу. Для цього у працівників державної лісової охорони є в наявності квадрацикл, автомобілі підвищеної прохідності та машина пожежогасіння, створені запаси палива. Крім того, маємо зазначити, що працівники ДП “Світловодське лісове господарство” мають можливість вчасно виявляти будь-яке задимлення завдяки камер відеоспостереження.
Світловодською лісовою охороною за початок весни 2021року вже створено 45 км мінералізованих смуг, проведено 73 виступи на радіо і телебачення та встановлено інформаційні борди за для застереження населення.

Як зазначає керівнтцво лісгоспу, для первинного пожежогасіння організовано пункти накопичення протипожежного інвентарю, що повністю забезпечені засобами гасіння вогню.

Дії лісівників на випадок пожеж регламентують  мобілізаційно-оперативні плани ліквідації пожеж на території ДП «Світловодське лісове господарство».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *