Черговий протипожежний рейд

    Дуже часто громадяни  нехтують правилами протипожежної безпеки під час прогулянок у лісі та в місцях відпочинку на природі, що призводить до пожеж. Тому, щоб запобігти прикрим випадкам та знову наголосити громадянам, що відповідальне ставлення до дотримання правил пожежної безпеки у лісах допоможе уникнути біди, лісівниками спільно з рятувальниками розроблено план невідкладних заходів щодо проведення спільних протипожежних рейдів. З метою запобігання загорянням в лісах та парках 23 квітня 2021 року інженер лісового господарства ДП «Світловодський лісгосп» Пригодський Захар Вікторович разом з бригадою МНС провели черговий  рейд .

Пояснюючи людям правила безпеки, лісівники та рятувальники розповіли, що недбало викинутий сірник, або недопалок  може призвести до великої біди.

Під час рейду з громадянами проводилась роз’яснювальна робота щодо небезпеки розведення вогню в лісових та паркових  масивах. Відпочиваючим роздавали пам’ятки щодо недопущення лісових пожеж та інструкції щодо дій у разі виявлення пожежі в лісі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *