Посів жолудів сьогодні – це в майбутньому дубові ліси

    Насолоджуючись прогулянкою серед могутніх дерев, мало хто замислюється, скільки щоденної праці вкладають лісівники у створення лісових насаджень. Бо здається, що ліс росте сам по собі. Але це не так! Вирощування лісу – це завжди цікавий, досить непростий процес. Саме завдяки працьовитості лісівників ДП «Світловодське лісове господарство» ми можемо на власні очі бачити могутні дубові діброви, які плекало не одне покоління лісівників. Адже від маленького жолудя до могутнього дуба лежить шлях у ціле століття.

В постійному розсаднику Крилівського  лісництва робота кипіла декілька днів.  Тракторист Єрмаков Олександр Олександрович вправно провів комплекс механізованих робіт з підготовки грунту:  дискування та боронування. Лісівники  та працівники лісокультурних робіт  під керівництвом  помічника лісничого Спіріної Любов Яківни вже не вперше  висіяли своїми руками насіння майбутніх могутніх дубів в підготовлені борозенки.

Тож весною цього року в Крилівському  лісництві було висіяно 200 кг жолудя дуба звичайного на площі 0,04 га. Вся робота проходила з неабиякою відповідальністю, адже всі розуміють, що від зусиль зараз залежить успіх у кожному наступному етапі з вирощування лісу – лісу для наших нащадків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *