Лісівники садять ліс разом з гуртківцями

    Сприятливі погодні умови дозволили лісівникам розпочати весняну роботу на території лісових масивів разом із представниками шкільних лісництв нашого міста.

Зокрема, до робіт з лісовідновлення на території Крилівського лісництва долучилися вихованці шкільного лісництва ЗОШ №7 «Паросток».  Посадка дерев навесні дає кращий результат: молоді дерева швидше адаптуються та приживаються.

Інструктаж на початку роботи провів т.в.о. директора Світловодського лісгоспу Михайло Косенко, який розповів дітям як безпечно орудувати мечем Колесова та правильно садити саджанці. Після відповідного інструктажу усі присутні завзято взялися до роботи. До добрих намірів долучились всі вихованці гуртка. Завдяки їх старанням висаджено 0,7 га, яка була заліснена посадковим матеріалом, який  лісівники виростили в лісових розсадниках свого підприємства.

Повертаючись назад додому, юні природолюби розповіли, що в захваті від такої корисної справи, адже це робиться не лише для батьківщіни, а для всього світу в цілому.

Всі присутні з користю провели час та отримали масу задоволення. Лісові культури ростимуть і через роки радуватимуть своєю величчю й красою, а в кожного учасника назавжди закарбується в пам’яті день, коли зроблено особистий внесок в озеленення рідного краю.

Тож маємо надію, що в недалекому майбутньому ця територія буде вкрита молодим, густим лісом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *