Звітно виборна конференція трудового колективу

Основним аспектом успішної роботи підприємства є укладений та виконаний у повному обсязі колективний договір між працівниками та керівництвом  підприємства.
22 березня 2021 року в актовій залі ДП «Світловодське лісове господарство» відбулася звітно –виборна конференція трудового колективу. На порядку денному було підведення підсумків виконання колективного договору за 2020 рік та укладення договору на 2021-2025рр,а також обрання нового складу профспілкового комітету. У конференції взяли участь  т.в.о. директора ДП «Світловодський лісгосп» Косенко Михайло Григорович, голова профкому підприємства Вознюк Олена Олександрівна,  члени профспілки лісгоспу та делегати від структурних підрозділів.
Присутні заслухали звіт  т.в.о. директора підприємства Косенко М.Г. Було проаналізовано діяльність підприємства за минулий рік, зупинившись на виконанні основних економічних показників.  Під час конференції було розглянуто ряд актуальних питань, які стосувалися затвердження плану та організації виконання зобов’язань колективного договору та інші поточні питання.
У своєму звіті   голова профкому лісгоспу Вознюк О.О. відмітила, що за рахунок стабільної роботи, плановому надходженню коштів від усієї діяльності забезпечено виконання завдань колективного договору.  Особлива увага приділялась виконанню розділу VIII «Соціальний захист та задоволення духовних потреб, а також охороні праці та здоров׳я.  Так, робітники повністю забезпечені спецодягом, є аптечки першої необхідності, відповідно до положення проводились навчання, інструктажі та перевірка знань з охорони праці.
В цілому колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом виконаний.  У ході конференції затверджено план відповідних заходів, обговорені соціальні гарантії та виплати працівникам та одноголосно було ухвалено Колективний договір на 2021 -2025рр.За результатами голосування на звітно-виборній конференціі склад профспілкового комітету залишено без змін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *