Проведення рейдів на території Світловодщини

     На виконання листа Держлісагентства України «Щодо взаємодії поліції та державної лісової охорони з питань забезпечення охорони лісових насаджень на початку 2021 року» головним лісничим, лісничим Крилівського лісництва   ДП «Світловодський лісгосп»  та представниками  Світловодського ВП ГУНП в    Кіровоградській області проведено перевірку  законності придбання деревини. Зокрема захід було проведено не лише на території лісництва, а й на всіх в’їздах та виїздах з міста. Адже саме тут, є велика вірогідність затримки порушників.

В ході проведення рейду завдяки головному лісничому лісгоспу Михайлу Косенко та представникам мас-медіа  ПРАТ ТРК «Веселка», жителі Світловодщини були проінформовані щодо наслідків незаконної рубки деревени.

  Лісівники ДП «Світловодське лісове господарство»   закликають усіх бути свідомими громадянами, не нищити ліси та не скоювати ні злочинів, ні правопорушень. Пам’ятайте, що відповідати перед законом доведеться не тільки тим браконьєрам, які незаконно зрубали дерево, а й тим, хто його перевозив, зберігав чи продав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *