Вітаємо метеорологів з професійним святом

     23 березня відзначається Всесвітній день метеорології – професійне свято синоптиків усіх країн.Всесвітній день метеорології заснований Всесвітньою метеорологічною організацією (ВМО) і відзначається з 1961 року

Державна гідрометеорологічна служба Світлводська, яка функціонує у складі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, відіграє ключову роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних гідрометеорологічних явищ.

Така повсякденна цілодобова робота метеорологів, гідрологів, синоптиків дає змогу завчасно вжити заходів для запобігання можливого збитку від небезпечних явищ погоди. Гідрометеорологічна служба України налічує більше тисячі пунктів спостережень за станом атмосфери і водних об’єктів.

Працівники ДП «Світловодське лісове господарство» вітають всіх метеорологів з професійним святом.

Бажаємо вам, щоб  усі Ваші вимірювання завжди були точними! В роботі хай щастить. Будьте закохані в свою роботу, щоб вона приносила Вам не тільки фінансове благополуччя, а й задоволення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *