Акції “Озеленення планети” проводитиметься 10 квітня 2021 року

    21 березня, у Міжнародний День Лісів розпочинається лісівнича акція Державного агентства лісових ресурсів України  «Створюємо ліси разом!», яка триватиме до Дня довкілля –  17 квітня 2021 року.

За сприятливих погодних умов 10 квітня 2021 року відбудеться садіння лісових культур на території державного підприємства «Світловодське лісове господарство» спільно з учасниками Акції в рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення планети».

Лісівники  підготували  лісову ділянку в кварталі 33 виділі 6/1 на площі 0,7 га, на якій після проведення інструктажу відбудеться садіння лісових культур спільно з учасниками заходу, відповідальна особа по підприємству – Ковтун Віктор Миколайович, тел. 0975830801.

Запрошуємо громадськість Світловодщини, учнівську та студентську молодь, представників  органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій  долучатися до Акції.

Звертаємо увагу на те, що з метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 всі заходи акції будуть проводитися з суворим дотриманням усіх карантинних обмежень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *