Не паліть суху траву

Наразі теплішає. З настанням весни Світловодчани виходять на природу: розпочинаються весняно-польові роботи в полі, на присадибних ділянках та городах. Люди їдуть подихати свіжим повітрям, поспілкуватися з друзями біля вогнища тощо. Все це є чудовим відпочинком, але  доволі часто під час подібного дозвілля, у вогнищі  спалюється торішнє листя, суха трава, дрібне сміття. Такі дії можуть бути простою забавкою для дітей.

Все це шкодить не тільки нашому здоров’ю, а й навколишньому середовищу. Через людську необачність під загрозою опиняються багатовікові дерева, рідкісні рослини, гинуть звірі та комахи. Адже недбало кинутий недопалок цигарки, іскорка від погано залитого багаття, може стати причинами виникнення масштабних лісових пожеж. Крім того, при сильній трав’яній пожежі гинуть практично усі живі істоти, що живуть у траві та на поверхні ґрунту.

Працівники ДП «Світловодське лісове господарство» наголошують, що суха торішня трава – не сміття, а частина екосистеми створена самою природою.

Пам’ятайте! Кожен акт підпалу – це злочин проти природи за який передбачена адміністративна, а в окремих випадках і кримінальна відповідальність.

УВАГА! Не спалюйте суху траву та сміття!

Не завдавайте шкоди  здоров’ю людей і навколишньому середовищу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *