Сміття не росте само у лісі

   Проблема надмірної засміченості навколишнього середовища щороку набуває дедалі загрозливіших масштабів. Спілкування з природою практично всюди супроводжує пластик та інше побутове сміття.

   Несанкціоновані сміттєзвалища на території лісових масивів найчастіше утворюють у ярах, балках, кар’єрах. Так і відбувається забруднення повітря та води.
   Лісівники ДП «Світловодське лісове господарство» проводять постійну роботу над покращенням санітарного стану та благоустрою території лісового фонду Світловодщини. З початку 2021 року працівниками Світловодського лісгоспу вже ліквідовано не одне несанкціоноване сміттєзвалищє. Крім того вздовж автомобільних доріг лісівниками упорядковано не один лісовий масив.
  Працівники Світловодського лісового господарства закликають населення берегти природу і відпочивати дотримуючись правил поведінки у лісі.
  Пам’ятаймо, що ми – гості на цій планеті. Відповідальність за забруднення довкілля, за утворення стихійних сміттєзвалищ у лісових масивах не оцінюється лише розміром штрафу. Від забруднень сміттям страждають тварини та рослини, а також страждатимуть майбутні покоління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *