Колектив ДП «Світловодське Лісове господарство» доводить до відома громадян!

 3 лютого 2021 року Верховна Рада України ухвалила Закон України № 3755 яким пропонується  адміністративну  відповідальність за порушення правил пожежної безпеки в лісах, сільськогосподарських угіддях та інших природних екосистемах. За таке рішення проголосували 315 народних депутатів.

Так, відповідно до закону в Україні посилюється адміністративна відповідальність за порушення правил пожежної безпеки та збільшується розмір санкцій, які передбачаються за вчинення адміністративних правопорушень у сфері дотримання норм та вимог пожежної безпеки.

Порушення правил пожежної безпеки, які зараз караються від 0,5 до 7 неоподаткованих мінімумів для громадян, та від 2 до 10 – для посадовців, після набуття Закону чинності буде коштувати 100-200 і 200-300 неоподаткованих мінімумів відповідно.

За ті самі дії, вчинені повторно упродовж року після накладення адмінстягнення, пропонується встановити накладення штрафу на громадян – від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадовців – від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дотримайтесь правил пожежної безпеки! Бережіть своє життя і оточуючу вас природу! Адже природа, наш рідний край, ліси – все це і є наше дорогоцінне життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *