Браконьєрська петля

Наразі на кожному кроці на дикого звіра в цю пору підстерігає небезпека. А місця свого пересування видають самі ж звірі, адже їх сліди добре видно на снігу. А це означає, що знайти їх  зуміють не лише лісівники, які їх охороняють, чи пересічні громадяни, а й ті, хто завдасть їм шкоди – браконьєри.

Нагадаємо, зима – період умовної «тиші» для браконьєрів. У цей час вони намагаються уникати гучних пострілів та крові, оскільки замести сліди нелегального полювання у засніженому лісі важко. Тому взимку такі «мисливці» обирають тиху стратегію – браконьєрську петлю.

Така пастка вважається найжорстокішим і най безжальнішим, адже якщо, наприклад, зайцям від дула їх рушниці деколи вдається втекти, то визволитися з петлі – неможливо.

В лісах ДП «Світловодське лісове господарство»  вся дичина бігає спокійно, за що потрібно дякувати людям, які віддано займаються улюбленою справою – лісівникам. Лісова охорона Світловодщини виконує свою роботу на належному рівні.

Як зазначає керівництво лісгоспу,- наразі боротьба із  браконьєрами проходить у посиленому режимі.

Полювання має здійснюватися лише в межах правил і тільки у встановлений період. Беззаконня у  лісах Світловодщіни ми не допустимо. А тому уникнути покарання виявленим порушникам не вдасться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *