Захист проектів лісових культур

Хоча надворі лютий мороз, а у лісі – снігу в коліна, а у лісівників  вже стартувала лісокультурна кампанія. Так  називають лісівники захист проектів лісових культур, котрий проходить у січні –лютому і це насправді  кропітка та надто відповідальна справа.
Лісничі та помічники лісничих кожного лісництва  розробили проект, за яким за кілька місяців будуть створюватися культури.

Перед цим лісівники ретельно обстежили кожну ділянку, котра потребує заліснення, бо крім площі та типу грунту, відмітили чи не було  поширення шкідників та хвороб на кожній ділянці  та  чи не матиме впливу на майбутні насадження порода, котра росла тут раніше.

Кожним спеціалістом  обов’язково бралися  до уваги зміни клімату котрі  диктують свої умови, тому обговорювалися спроби висаджування нових порід, які  можливо, у нас і не росли б раніше, а нині гарно себе почуватимуть.
А далі лісничі разом зі спеціалістами  лісгоспу детально обговорили проект кожної ділянки, обгрунтовували схеми  та способи змішування, витрати садивного матеріалу на 1 гектар та на всю площу,  разом вносили корективи та пропонували найоптимальніші варіанти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *