Триває підготовка до пожежонебезпечного періоду!!!

        

     Під час проведення технічної ради за участі директора, спеціалістів лісгоспу та лісової охорони, оговорили підготовку підприємства до пожежонебезпечного періоду 2021року.

Насамперед розглянули наслідки пожежонебезпечного періоду минулого року, та причини виникнення і розповсюдження лісових пожеж. Причин виникнення лісових пожеж є досить багато але здебільшого головною є порушення населенням правил пожежної безпеки в лісах України. Тому підприємством на протязі минулого року постійно проводились профілактичні та попереджувальні заходи по охороні лісів від пожеж, серед яких є:

– патрулювання хвойних лісових масивів;

– встановлення наочної протипожежної агітації (панно, попереджувальні знаки);

– проведення доглядів за мінералізованими смугами;

– розчищення доріг протипожежного призначення від захаращення;

– проведення рейдів по виявленню порушників Правил пожежної безпеки в лісах України, та ін.

Після підведення підсумків минулого в 2020 ріці пожежонебезпечного періоду  розглянуто план запобігання лісовим пожежам в 2021 році. В ході чого розподілили відповідальних осіб за проведення організаційних та інженерно-технічних заходів серед працівників. Так, інженерам лісгоспу було доручено провести вибіркову перевірку стану готовності лісництв до своєчасного виявлення та гасіння лісових пожеж.

Під час візиту до Крилівського лісництва, яке має найбільшу площу хвойних лісів, оглянули інвентар для гасіння пожеж, інформаційний куточок пожежного чергового, карту лісництва з нанесенням місць можливого забору води, пожежний автомобіль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *