Проведення навчання з цивільної оборони

В Україні щорічно виникає понад  тисячу надзвичайних ситуацій природного й техногенного характеру, внаслідок яких гине багато людей, а матеріальні збитки сягають кількох мільярдів гривень.
З метою вдосконалення  навиків, пов’язаних з ліквідацією надзвичайної ситуації, в ДП «Світловодське лісове господарство» 15.02.2021 року було  проведено навчання з цивільного захисту.  Головною його метою було підведення підсумків виконання заходів у 2020 році з підвищення готовності та вдосконалення підготовки  сил цивільного захисту до дій в надзвичайних ситуаціях, обговорення та відпрацювання практичних заходів при можливому виникненні надзвичайної ситуації  на підприємстві в 2021 році.

У ході  навчання слухачів ознайомлено з організацією заходів цивільного захисту, з основними завданнями та обов’язками працівників лісгоспу та лісництв.  Присутні провели аналіз та оцінку ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та заходи щодо їх запобігання, зокрема забезпечення пожежної безпеки на суб’єктах господарювання.

Учасники навчання звернули увагу на те, що слід  посилити агітаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, спрямувавши її на дотримання санітарно-гігієнічних норм та  правил пожежної безпеки при відвідуванні лісів.

Підбиваючи підсумки навчань,  інженер з охорони праці  Щербатко В.М. наголосив: «Щоб уникнути важких наслідків, потрібно вміти діяти при  виникненні надзвичайної ситуації. Це можливо лише тоді, коли працівники  володіють певним рівнем знань».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *