Навчання по заповненню декларацій за 2020 рік

12.02.2021 року в ДП «Світловодське лісове господарство» відбулося  навчання працівників по правильності заповнення декларацій за 2020 рік.  Інспектор з кадрів Тарасенко Т.М.  звернула увагу присутніх на те, що під час заповнення декларацій важливо враховувати зміни, внесені до Закону України «Про запобігання корупції».

Зокрема, мова йшла  про особливості цьогорічної кампанії з декларування, законодавчі зміни в антикорупційному законодавстві. Було розглянуто всі етапи заповнення декларацій про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру, відповідальність за неподання декларацій та найбільш поширені неточності й помилки при поданні декларацій.

Працівникам було нагадано, шо  перед початком суб’єктам декларування необхідно завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису.

 Також було повідомлено, що на сайті  Національного агентства з питань запобігання корупції можна ознайомитись з наступною інформацією щодо декларування:

– роз’ясненнями щодо заповнення декларацій у 2020 році

– інформаційною довідкою щодо розширення кола суб’єктів декларування

–  інформацією щодо внесення в декларацію унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі

– загальними рекомендаціями при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

– відповідями на поширені запитання

За технічною допомогою щодо роботи Реєстру декларацій можна звернутись:

  • +38(044)200-06-94 або e-mail: support@nazk.gov.ua.

Графік роботи технічної допомоги:

  • понеділок – четвер: з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45
  • п’ятниця: з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45

Крім цього, на вебсайті НАЗК діє електронна форма для повідомлень про помилки під час роботи з декларацією «Технічна допомога»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *