Китайський новий рік

Хоч весь світ вже відсвяткував Новий рік та розпочав 2021 рік, китайський народ ще готується зустріти одне з найголовніших свят їхньої культури – Китайський новий рік. Це свято, сонячна нація, називає Чуньцзе, тобто Свято Весни.

Щороку дата святкування змінюється, оскільки визначається вона виключно за місячно-сонячним китайським календарем. Звідси і друга назва – Місячний Новий рік. У 2021-му китайський Новий рік відзначають з 12го по 27е лютого.

Згідно до циклу Східного гороскопу, 2021 рік є роком Білого Металевого Бика.

У Китаї на Свято весни кілька днів підряд проводиться гучні народні забави і ярмарки, де виконуються танки лева і драконів, танці «суходільних човнів», номери на ходулях тощо.

У це свято за одним столом збирається уся родина і застілля обов’язково повинно бути багатим, щоби наступний рік видався вдалим і всі члени сім’ї були здоровими.

ДП «Світловодське лісове господарство» вітає всіх зі святом, всіх, хто з нетерпінням чекав пробудження нового життя, нового циклу місяця, як точки, коли можна почати все заново в цьому новому році.

 Нехай цей природний цикл стане для вас справжньою удачею, нехай збуваються ваші мрії, нехай кожен місячний місяць приносить вам нові радості і забирає геть усі прикрості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *