14 лютого День Святого Валентина

В середині лютого всі закохані пари відзначатимуть   День святого Валентина. Свято відзначається 14 лютого. У цей день кохані дарують один одному подарунки і валентинки.

“Вік” цього свята становить приблизно 16 століть. Свято отримало назву на честь християнського святого Валентина, який таємно вінчав пари під час правління Клавдія ІІ в Римській імперії, хоча це було заборонено. Імператор заборонив своїм солдатам одружуватися, оскільки шлюб, на його думку, заважав їм виконувати свої обов’язки.

Коли Клавдій дізнався, що Валентин потай вінчає пари, чоловіка було вирішено стратити. Очікуючи виконання вироку, Валентин закохався у сліпу дочку тюремника. Маючи певні медичні знання, він вилікував сліпоту дівчини. А перед стратою надіслав коханій прощального листа, якого підписав «Від твого Валентина».

Насамперед 14 лютого – це свято глибокої любові та відданості. І коштовні подарунки не мають жодного стосунку до Дня святого Валентина, найдорожчіми є лише увага і ширі слова.

День святого Валентина – чудове романтичне свято, коли в душах закоханих розпускаються квіти любові, а в серцях чутна мелодія весняного пробудження. Колектив ДП «Світловодське лісове господарство» щиро бажає всім закоханим чистих, великих, світлих почуттів, облагороджувальних їх вчинки. Нехай кожна мить буде наповнена Любов’ю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *