Найважливішим завданням лісової охорони ДП «Світловодське лісове господарство» є захист лісових насаджень!

Наразі працівники державної лісової охорони посилену увагу приділяють не тільки лісовідтворенню, а й збереженню лісу від незаконних рубок. З цією метою вони регулярно проводять рейди лісовими масивами Світловодщини.

Не зважаючи на складні погодні умови, такі заходи проводяться з метою запобігання порушень у лісових масивах, а також з метою контролю за додержанням вимог лісового та природоохоронного законодавства України.

Рейдові бригади з числа лісової охорони створені в кожному лісництві. Під час таких планових заходів, на території лісових масивів, лісова охорона в праві зупиняти не лише пересічних громадян, а й вантажівки з лісо продукцією, якщо такі зустрічаються, для перевірки документів на предмет їх законності.

Нагадаємо, що незаконні рубки – це заготівля деревини без спеціального дозволу на використання лісових ресурсів (лісорубний квиток). А особа, яка здійснює незаконну порубку дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, займається перевезенням, зберіганням, збутом незаконно зрубаних дерев або чагарників є правопорушником.

Шановні громадяни будьте свідомими не порушуйте закон! Не завдавайте шкоди природі! Бережіть ліс!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *