З міжнародним днем стоматолога !

Традиційно, вже кілька років, 9 лютого відзначають в Україні Міжнародний день стоматолога. Відзначають це професійне свято в день святої Аполлонії

Аполлонія – донька видатного олександрійського чиновника, яка увірувала у Христа, за що саме 9 лютого 249 року за віру в Христа в Олександрії її було спалено живцем. Перед стратою кати вирвали їй усі зуби. Відтак народилася легенда, якщо помолитися святій Аполлонії, то зубний біль вгамується. Культ Аполлонії швидко поширився Європою. Її зображення були майже у кожній церкві. Аполлонію зображали молодою миловидною дівчиною зі щипцями у руках.

На початку XVIII століття, з легкої руки П’єра Фошара. який є засновником стоматології як науки та як професії, Аполлонія стала покровителькою не лише людей із зубним болем, а й тих, хто покликаний цей біль усувати.

Вся стоматологічна наука спрямована на те, щоб полегшити і допомогти впоратися людині з його одним з найбільш болісних страждань, постаратися зробити життя людини по можливості комфортніше і безпечніше.

У професійне свято дантистів – День стоматолога, ми, працівники ДП «Світловодське лісове господарство», приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з цієї корисною наукою! Бажаємо успіхів! Хочеться сказати величезне спасибі Вам за професіоналізм та відданість справі. Професійного визнання, успіхів і удачі в роботі. Щоб результати праці радували, а вдячність пацієнтів була щирою. Бажаємо миру й достатку в родинах, матеріального добробуту та здоров’я на довгі роки!

Зі святом Вас і здоров’я Вам шановні стоматологи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *