Подарувати життя лісу – основне завдання працівників ДП «Світловодського лісового господарства»

Хоча наразі ще зима і мінусова температура продовжує триматися, працівники  ДП «Світловодське лісове господарство» вже розпочали підготовку до весняної посадки лісу.

Адже подарувати життя лісу, створюючи нові насадження та постійний догляд – основне завдання працівників лісового господарства.

Світловодські лісівники наголошують: від своєчасності і правильності виконання найперших весняних робіт залежить успіх у подальшому. Особливості цьогорічних кліматичних умов змусять провести весняну лісокультурну кампанію в стислі терміни, зокрема доки є вологість у ґрунті і буде не висока температура.

Для створення нових лісів у 2021 році Світловодським лісгоспом вирощено посадковий матеріал у достатній кількості сіянців та саджанців, заготовлено лісове насіння.

Підприємство повністю забезпечено власним посівним та посадковим матеріалом. А також має для реалізації якісний садивний матеріал сосни звичайної, , дуба  та інших порід. Крім того, для реалізації широкий асортимент декоративного посадкового матеріалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *