Лісівники наготові

Найстрашніший ворог лісу – вогонь. У лісовій пожежі гинуть рослини, тварини, птахи, вигорає верхній шар ґрунту разом з мікроорганізмами і комахами. А пожежонебезпечний період починається відразу після сходу снігового покриву і триває аж до пізньої осені.
Так, починаючи із січня, в ДП «Світловодське лісове господарство» проводиться підготовка до пожежонебезпечного періоду 2021 року. З початку року були проаналізовані пожежі, які виникли в пожежонебезпечний період 2020 року, зроблені необхідні висновки та намічені необхідні заходи щодо протипожежного захисту лісів по лісництвах.
Приведені у  готовність  усі сили та засобі пожежогасіння  в ЛПС та протипожежних пунктах у лісництвах. Загалом у  лісництвах Світловодщини проведена  значна робота. Розроблені та доведені до виконавців комплексні плани заходів  по зниженню небезпеки виникнення лісових пожеж в лісах,  проведено додаткове навчання з лісовою охороною по  протипожежним вимогам  в лісах, гасінню лісових пожеж. В ЛПС лісгоспу  та в лісництвах перевірена та приведена в готовність вся  необхідна техніка що залучається на гасіння лісових пожеж.

Крім того, на території підприємства поновлюється наочна інформація на протипожежну та природоохоронну тематику, встановлюються заборонні знаки та шлагбауми.

Працівники ДП «Світлововодського лісгоспу» закликають всіх громадян під час відпочинку в лісі дотримуватись правил пожежної безпеки та бути небайдужими до збереження зелених багатств нашої планети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *