Лісівники Світловодщини проводять збір лісового насіння

   Хоча на вулиці наразі зима, у працівників ДП «Світловодське лісове господарство» робота не зупиняється навіть цієї пори. І одним із пріоритетним завдань лісівників є збір насіння для посадки майбутніх лісів.

Маємо зазначити, що збір насіння – лише перший етап. Не менш важливим є визначення його стану та якості та дотримання встановлених норм зберігання взимку. Крім того назбирати хоча б один кілограм насіння акації – це велика затрата часу й терпіння працівників. Так Світловодські лісівники в повному обсязі виконали план.

Лісівники наголошують, що визначені обсяги заготовленого насіння достатні для забезпечення власних потреб з вирощування садивного матеріалу.

Від того, якої якості буде зібране лісове насіння, залежить не лише приживлюваність саджанців, але й продуктивність майбутнього лісу. Із зібраного насіння лісівники у власних розсадниках виростять сіянці, що в подальшому будуть використані для створення нових лісових насаджень,

Акація гарний садивний матеріал для захисту грунтів від зсувів та як допоміжні насадження, наприклад, гарні медоноси.

Тож збір насіння акації триває. Кожний справжній господар знає, що краще мати власний якісний садивний матеріал, вирощений на своїй території та зібраний своїми руками, так він і приживлюватиметься і зростатиме краще. Цієї ж думки притримуються і Світловодські лісівники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *