Директор Валентина ЗДЕБСЬКА прийняла участь в обласній колегії

 

     28 січня під головуванням начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Наталії Ревенко відбулося засідання колегії, під час якого розглядались підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств Кіровоградщини за 2020 рік.
За підсумками трудового суперництва колективів лісогосподарських підприємств за 2020 рік перше місце посів Оникіївський лісгосп, друге – Олександрівський лісгосп, третє зайняв Чорноліський лісгосп. Стимулюючий приз до перемоги – символічну черепаху – вручили Долинському лісгоспу.
Світловодський лісгосп зайняв почесне шосте місце.
Начальник управління Наталія Ревенко подякувала колективам підприємств за злагоджену та якісну роботу, незважаючи на те, що рік був дуже складним нам вдалося забезпечити виконання всіх планових показників, своєчасну виплату заробітної плати та саме головне зберегти трудові колективи, і це ще раз підтвердило те, що лише єдиною командою ми можемо досягти поставлених цілей.
Інформувала присутніх про підсумки колегії Держлісагентства та зосередила увагу керівників підприємств, що прийдешній рік теж буде складним і нам потрібно мобілізувати всі сили та засоби задля виконання основних виробних завдань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *