До уваги керівників шкільних лісництв

Товариство лісівників України оголошує про проведення у 2021 році присвяченого 30-річчю Незалежності України та 100-річчю з дня народження Бориса Миколайовича Лук’янова, міністра лісового господарства України 1966–1979 рр.) щорічного Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв.

У Конкурсі можуть брати участь учні 11-х класів закладів загальної середньої освіти, що є випускниками учнівських лісництв.

Товариство лісівників України проводить Конкурс за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України.

Конкурс оголошується не пізніше 1 лютого рішенням Президії ВР ТЛУ за трьома дослідницькими спрямуваннями:
-ліс та лісові ресурси у житті людини;
-рослини урбанізованого середовища та озеленення населених пунктів;
-вироби з деревини та раціональне використання деревинних ресурсів.

Основними завданнями Конкурсу є:
-виявлення та розвиток обдарованих учнів, сприяння реалізації їх дослідницьких здібностей;
-стимулювання самовдосконалення учнівської молоді;
-популяризація професій лісівничого спрямування, а також досягнень науки, техніки й інноваційних технологій у галузі лісового й садово-паркового господарства та деревооброблювальних технологій;
-залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою учнівською молоддю.

Вимоги до наукових робіт

  1. На Конкурс подаються самостійно підготовлені дослідницькі роботи (далі – Роботи) учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти які є учнями учнівських лісництв.
  2. Роботи повинні ґрунтуватися на певних науковій та експериментальній базах, містити дані особисто проведених дослідів, спостережень чи пошукової роботи, результати їх опрацювання, аналізу й узагальнення, посилання на відповідні наукові джерела; відображати власну позицію молодого дослідника.
  3. У роботах мають бути чітко визначені: мета, об’єкт і предмет дослідження, завдання, методи дослідження, відмінність і перевага запропонованих підходів і результатів.
  4. До роботи мають бути додані відгуки наукового керівника, який підтверджує достовірність наведених у роботі результатів, а також рецензія фахівця відповідного напряму (досвідченого педагогічного, наукового чи науково-педагогічного працівника, спеціалістів лісового господарства).
  5. Дослідницькі роботи оформлюються відповідно до вимог (Завантажити)

Джерело: ТЛУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *