Звітність, розрахунки, питання та відповіді – перспективи роботи на весь рік

   З початком року майже на кожному підприємстві виникає питання щодо підсумків роботи за попередній рік.   Так і на ДП «Світловодське лісове господарство». Звітність, розрахунки та першочергові питання, – все це на обговоренні у співробітників підприємства.

Зокрема, як працівники  лісгоспу готуються до пожежонебезпечного періоду 2021 року, як проходить сезон полювання чи яка чисельність саджанців була заготовлена на поточний рік – і це далеко не повний перелік питань, на які підготували відповідь спеціалісти ДП «Світоводське лісове господарство».

Було вкотре обстежено і перевірено такі об’єкти як: садиби лісництв,  розсадники, пожежну техніку тощо. Працівники Світловодського лісгоспу постійно радяться, як досягти на тому чи іншому  виді робіт найвищого результату, як організувати використання наявного  обладнання найефективніше,  яких першочергових заходів потребує лісове і яких мисливське господарство.

Зазначимо, що чи не найбільше уваги приділяли лісопожежним станціям. Адже новий рік вже розпочато і зима промайне швидко, а як показує досвід, загроза виникнення лісових пожеж буде вже по всій країні в лютому-березні місяці.

Як наголошує директор лісгоспу Валентина Здебська, – Комплектація пунктів зосередження пожежного інвентаря, ремонт техніки, готовність обладнання, – є першочерговими питаннями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *