ДП «Світловодське лісове господарство» вітає всіх з Водохрещем!

19 січня християни традиційно відзначають релігійне свято Водохреща. Воно є  останнім святом  новорічно-різдвяного циклу. З ним пов’язують хрещення в річці Йордані Ісуса Христа. Вважається, що вода у цей день набуває неабияких цілющих властивостей.

На Водохреще багато людей бажають зануритися в ополонку, щоб вилікуватися від недуг та очиститися від гріхів. Люди вірять, що у цей день вода очищає та стає цілющою, тому усі бажаючі занурюються в ополонку, щоб бути здоровими цілий рік.

А в народі існує прикмета, за якою, будь-яка вода, на яку в ніч на Водохреща потрапило місячне сяйво, вважається освяченою самими Небесами. Тому здавна в цю ніч заздалегідь набрану воду спеціально залишали на підвіконнях.
Освячену на Водохреща воду зберігають увесь рік. Її можна пити в разі нездужання, наносити на хворі місця або бризкати на речі. Вважається також, що освячена вода зміцнює віру в людині.

 

ДП «Світловодське лісове господарство» вітає всіх з Водохрещем!

У це свято, священне для всього християнського народу, бажаємо, щоб вас ніколи не підводило здоров’я! Щоб душа була чиста, а помисли – шляхетні. Нехай Водохреще подарує душевну рівновагу, радість, мир в сім’ї і затишок в домі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *