Робота під час локдауну

ДП «Світловодське лісове господарство» дбає про безпеку та здоров’я своїх працівників, робітників наших партнерів, а також усіх Світловодчан, які є причетні до галузі.

Зокрема працівники лісогосподарського підприємства, запровадили протиепідемічні заходи ще з початком карантину. Наразі, під час локдауну, лісгосп продовжує роботу за допомогою електронних засобів комунікації, визначивши перелік необхідних постійних заходів дезінфекції та індивідуального захисту.

Маємо зазначити, що всі працівники Світловодського лісового господарства забезпечуються захисними масками та дезінфекційними засобами. Окрім того впроваджені процедури щодо дотримання гігієни рук та прибирання приміщень. Проводиться обов’язковий щоденний температурний скринінг персоналу. Організовано режим регулярного провітрювання службових приміщень.

Проводиться щоденна дезінфекція робочих місць, в тому числі – службового транспорту.

Саме така турбота про своїх співробітників і є найвищім показником професіоналізму керівника, адже тільки той, хто любить свою роботу, щиро вболіває за лісове господарство, вкладає у розвиток справи ретельну щоденну працю та відданість.

А виконання таких заходів – це турбота не лише про власне здоров’я, а й запорука захисту рідних людей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *