Робота в новому році розпочалася з навчань по охороні праці

На початку нового року в державному підприємстві «Світловодське лісове господарство» були проведені навчання по охороні праці, адже належний рівень охорони праці – це показник стабільної роботи підприємства.
Навчання проводились відповідно до чинних вимог законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Крім загальних правил з техніки безпеки, було зроблено акцент на ризики, що виникають під час виробничого процесу для робітників різних спеціальностей, обговорені різні виробничі ситуації, їх причини та наслідки.
Було підведено підсумки  по проведеній роботі  з охорони праці. На підприємстві постійно оновлюється матеріально-технічна база, відповідно до норм діючого законодавства та колективного договору працівники були забезпечені спецодягом та засобами індивідуального захисту.
У всіх підрозділах підприємства про  правила з охорони праці нагадують стенди з наглядними матеріалами, адже здоров’я та життя працівників – один із приорітетних напрямів діяльності ДП «Світловодське лісове господарство»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *