Ялинковий десант

Наразі кожне лісове господарство проводить комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2020-21 року». Маємо зазначити, що  з грудня 2020 року проводяться спільні патрулювання з метою запобігання несанкціонованої вирубки  новорічних ялинок та їх реалізації.

Днями, рейдовою групою у складі лісової охорони ДП «Світловодське лісове господарство» та працівників Світловодського відділу національної поліції  було здійснено патрулювання міських ринків та  та прилеглих територій на предмет виявлення незаконно добутих новорічних ялинок та дотримання законності при торгівлі ними.

В результаті проведених дій складено 1 адмінпротокол за ст.88/1 “Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу”. Санкція статті передбачає накладення штрафу від ста до двохсот п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Правопорушника буде притягнено до адміністративної відповідальності.

                                                       Світловодчани!

Пам’ятайте, куплена на стихійному ринку ялинка, може виявитись радіоактивно небезпечною, і принести в ваш дім замість свята – жахливі наслідки.

Якщо ви вирішили придбати ялинку чи сосну – зробіть це на спеціалізованих ярмарках чи в Світловодському лісгоспі, де ви на 100% знатимете, що новорічні дерева безпечні. Крім того, така продукція обов’язково повинна бути зі спеціальними клейкими стрічками із штрихкодом.

Головне, при виборі зеленої красуні – не стати на хибний шлях.

Не вирубуйте ялинки, а бережіть їх!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *