Ви запитуєте – ми відповідаємо!

 

Новорічні ялинки – це не зрубане варварським методом дерево, це красуня, яку плекають та вирощують на спеціально відведених плантаціях.

Сьогодні часто ялину замінюють сосною. Кожне з цих дерев має свою красу та привабливість. А Світловодські лісівники переконані, що жодна штучна ялинка, виготовлена із застосуванням шкідливих для організму людини речовин, не може замінити справжню лісову красуню.

Жива ялинка приносить у наші оселі особливий настрій, затишок та загадковість лісу. Добре відомі і цілющі властивості хвої! Лісівники ДП «Світловодське лісове господарство» щорічно висаджують понад 11 тис. шт. сіянців ялини європейської, сосни звичайної та сосни кримської для подальшого вирощування та реалізації в передноворічні свята. Новорічні дерева вирощуються у розсадниках на спеціальних плантаціях і заготовляють для реалізації без шкоди для екології. Тому зазначимо, що висловлювання псевдоекологів про варварське знищення ялинок, – є безпідставним.

Нагадуємо, що усі бажаючі можуть придбати ялинки для свята у Світловодських лісництвах, на базових лісорозсадниках, а також на ялинковому базарі, що відкрився з 10 грудня. Вартість новорічної красуні цілком помірна і залежить від її висоти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *