Привити шанобливе ставлення до природи у молодого покоління

Привити шанобливе ставлення до природи у молодого покоління – місія благородна та важлива. А хіба можна донести її доступніше, ніж коли дитина сама візьме до рук саджанець і побачить, яка клопітка робота – дати йому нове життя.

На цьому завжди акцентують увагу у Світловодському лісгоспі, відтак охоче залучають молодь до створення лісу своїми руками. Зокрема, на таку ініціативу відгукуються школярі шкільних лісництв Світловодщини. Діти залюбки не просто допомагають лісівникам, а й самі залучаються до висадки дерев чи інших робіт.

Наразі сезон висадки дерев скінчився, тому лісівники завжди прикладають максимум зусиль для того, щоб і надалі вихованці гуртків приймали активну участь у створенні лісів.

Нагадуємо, що саджанці, як декоративних порід, так і звичайної породи для нашої місцевості, ви знайдете у ДП «Світловодське лісове господарство».

Допоможіть собі і своїм дітям відчути всю красу піклування про наш рідний край, про ліси Світловодщини! Нехай кожен з нас зрозуміє, що їхні руки здатні творити у цьому світі диво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *