Підсумки роботи ДП «Світловодське лісове господарство»

Наразі закінчується поточний рік. І з цим виникає не одне питання. Зокрема, як працівники лісгоспу впоралися із завданням осінньої лісокультурної кампанії, як готуються до пожежонебезпечного періоду наступного року, як проходить сезон полювання, – і ось це далеко не повний перелік питань, котрих впродовж останнього місяця торкалося керівництво ДП «Світловодське лісове господарство».

Було вкотре перевірено такі об’єкти як: садиби лісництв,  розсадники, пожежну техніку тощо. Працівники Світловодського лісгоспу постійно радяться, як досягти на тому чи іншому  виді робіт найвищого результату, як організувати використання наявного  обладнання найефективніше,  яких першочергових заходів потребує лісове і яких мисливське господарство.

Зазначимо, що чи не найбільше уваги приділяли лісопожежним станціям. Адже зима пролетить швидко, а як показує досвід, по всій країні вже в лютому-березні загроза виникнення лісових пожеж буде достатньо високою.

Як наголошує директор лісгоспу Валентина Здебська, такі питання, як – комплектація пунктів зосередження пожежного інвентарю, ремонт техніки, готовність обладнання, запас пально-мастильних матеріалів, придбання вогнетривкого одягу для особового складу – знаходяться серед першочергових.

Виконати усі взяті на себе зобов’язання та увійти в новий рік з гарними показниками – це спільна відповідальність всіх працівників підприємства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *