Новорічні красуні вже чекають Вас у Світловодському лісгоспі

 

 

Незважаючи на велику кількість штучних ялинок в продажі, багато людей не уявляють собі новорічно-різдвяних свят без живої ялинки в своїй оселі. Така красуня несе в своїй подобі частинку ліса і купу позитивних новорічних емоцій!

Наразі представники ДП «Світловодське лісове господарство» готуються до прийдешніх свят. Для забезпечення населення новорічними атрибутами лісівники Світловодщини організовуватимуть майданчики з продажу новорічних ялинок.

Заготівля ялинок проводиться на  спеціальних площах призначених для їх вирубування. Тож ніхто не завдасть шкоди природі!

Підтвердженням легальності заготівлі та правомірності реалізації новорічних ялинок, буде наявність самоклейної етикетки або бірки. Вона містить індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини. І перевірите це дуже легко! Номер з етикетки, яка прикріплена до ялинки вводиться, на сайті ukrforest.com і кожен покупець відразу бачитиме, чи була вирубка лісової красуні правомірна!

Не купуйте ялинки у несанкціонованих місцях! Не підтримуйте незаконну порубку деревини!

За легальними і неймовірно-красивими новорічними красунями звертайтесь за адресою до:

  • ДП «Світловодське лісове господарство» м.Світловодськ, вулиця Героїв Чорнобиля, 37. Тел. для довідок 2-10-60.
  • Глинське лісництво Світловодський р-н., В.Андрусівська с/р, с.Калантаїв,   вул. Лісопаркова, 15
  • Золотарівське Світловодський р-н., В.Андрусівська с/р, Садове товариство «Автомобіліст» (Капусти),                              вул. Центральна, 256
  • Крилівське Світловодський р-н., Павлівська с/р, Крилівське лісництво, буд. 15
  • Крилівське (дільниця 2) Світловодський р-н., Павлівська с/р, Ново-Георгіївське лісництво, буд. 2

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *