Працюють рейдові групи

Наразі в посиленому режимі працюють рейдові групи лісової охорони ДП «Світловодське лісове господарство». До звичних уже, – охорони від лісопорушень та браконьєрства, додається ще й пильнування за хвойними молодняками – адже наближається період новорічно-різдвяних свят.

Нагадаємо, що заготівля ялин та сосен, котрі пропонуватимуться до продажу, не завдасть жодної шкоди ні лісу, ні навколишньому середовищу, бо вирощені вони на спеціальних плантаціях і призначені для реалізації в передноворічний період. Крім того, деревця ці є легально заготовленими і від їх продажу сплачуються податки до місцевих бюджетів.

На разі ж усі сили лісових охоронців спрямовані на попередження випадків лісопорушень та браконьєрства. Постійне рейдування з підкріпленням  працівниками поліції дає свої результати. Від початку року працівниками держлісгоспу  проведено понад 600 рейдів з охорони лісів та боротьби з порушниками правил полювання. На порушників складено безліч  адмінпротоколів, в тому числі за порушення правил полювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *