8 грудня стартує всеукраїнська акція «Нагодуй птахів взимку»

                                         

У вівторок 8 грудня в день Клімату стартує всеукраїнська акція «Нагодуй птахів взимку».  Для пернатих друзів, які залишаються зимувати на нашій території   не такий страшний холод, як голод і про це добре знають гуртківці шкільних лісництв ДП «Світловодське лісове господарство», тому в день всеукраїнської акції учні долучилися до її проведення.
Працівники лісгоспу разом з керівниками гуртків провели заняття на відкритому повітрі, розповіли  про зимуючих птахів, про необхідність підгодівлі птахів узимку, а також оглянули виставку годівничок, які були виготовлені учнями власноруч.
Всі годівнички були розвішені на території прилеглій до лісгоспу, на територіях лісництв та шкіл. Так теоретичні знання дітей про підгодівлю птахів узимку були закріплені практично.
Як вважають діти проведення такої  акції дуже важливе, адже підгодівля зимуючих птахів приносить користь не тільки самим птахам, але є чудовою нагодою проявити співчуття і доброту, стати учасником важливої справи, що об’єднує людей різних поколінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *