Заготівля лісового насіння

                

Основною умовою створення високопродуктивного, біологічно стійкого лісового насадження є забезпечення лісогосподарських підприємств високоякісним насінням з хорошими спадковими даними. Для цього на території Світловодського лісгоспу створено постійну лісонасінневу базу. Заготівля високоякісного насіння хвойних і листяних порід, його переробка і зберігання, а також забезпечення виходу стандартного садивного матеріалу в обсягах та асортименті необхідних для виконання лісокультурних робіт, дає змогу досягти високих показників у роботі з лісовідновлення та лісорозведення.
Лісова охорона чималу увагу приділяє питанням збору лісового насіння, аби потім мати змогу вирощувати саджанці основних лісоутворюючих порід.

Отже, як ми бачимо, заготівля і зберігання лісового насіння має велике значення для відновлення високопродуктивних, біологічно стійких лісів, які є легенями нашої планети.

А фахівці ДП «Світловодське лісове господарство», відповідально відносяться до своєї роботи, дбають кожну насінину, саджанець і кожне деревце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *