Санітарний стан лісів

                                           

Загальний запас сухостійного і пошкодженого лісу зменшився в порівнянні з даними попереднього лісовпорядкування. Крім того Світловодська лісова охорона значною мірою захищає свої насадження від наявності шкідників і хвороб лісу. Працівники лісгоспу регулюють санітарний стан насаджень, обсяги заходів з лісозахисту в залежності від появи і розвитку осередків шкідників і хвороб лісу

З метою запобігання розвитку шкідників і хвороб лісових насаджень, фахівці Світловодського лісгоспу під час ведення лісового господарства дотримуються «Санітарних правил в лісах України».

Зазначимо, що до санітарно-оздоровчих заходів належать: вибіркові санітарні рубки; суцільні санітарні рубки; ліквідація захаращеності; запобігання виникненню та поширенню осередків шкідників і хвороб лісу; захист заготовленої деревини від шкідників та хвороб.

Такі санітарно-оздоровчі заходи на Світловодщині проводяться на основі попередньо погоджених планів. Санітарно-оздоровчі заходи в лісах плануються і проводяться на підставі спеціальних інструкцій та рекомендацій.

Зокрема, Світловодськими лісівниками проводяться Лісопатологічні обстеження, ґрунтові розкопки, нагляд за появою осередків шкідників і хвороб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *