Реалізація новорічних ялинок

              

Новорічні свята вже стукають у двері. Здавалося б, до початку Нового року  залишається ще більше місяця, та кожен день наближає нас до  нового 2021 року.

Тож аби не псувати собі новорічний настрій лакдауном та дотриманням карантинних вимог, вже сьогодні треба поміркувати про головну гостю свята – новорічну ялинку.

Саме з цього приводу ДП «Світловодське лісове господарство»  проводить  реалізацію хвойних красунь, що вирощуються на спеціальних плантаціях. Лісівники стверджують, що заготівля новорічних ялинок не шкодить навколишньому природному середовищу. Світловодчани зможуть придбати новорічні ялинки в лісгоспі за помірними цінами.

Кожного року ДП «Світловодське лісове господарство» організовує роздрібну торгівлю на території підприємства. Маркування дерев, як і раніше, буде проводитися бирками або самоклейними етикетками, які містять індивідуальний номер та відповідний штрих-код, що заноситься до єдиної системи електронного обліку деревини.

Наявність маркування є підтвердженням легальності заготівлі новорічної ялинки та законність її реалізації. За незаконні вирубування хвойних дерев передбачена відповідальність, згідно з ст.65 КУПАП у вигляді штрафу в розмірі 85-170 грн, а також ст. 246 КК України штрафом у розмірі 5100-8500 грн, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *