Світловодський лісгосп- одне з бюджетоутворюючих підприємств

                                               

Кіровоградська область вкрита лісами лише на площі 7,2%.  Цікаво, що 70% лісів, які перебувають під опікою лісгоспів, рукотворного походження.

Що ж до Світловодського району, то він омивається водами Кременчуцького водосховища, і саме тут, на площі 18 641 гектар розкинулись лісові насадження державного підприємства «Світловодське лісове господарство», об’єднуючи 3 лісництва – Крилівське, Золотарівське та Глинське.

Окрім створення й вирощування лісів, пріоритетними напрямами діяльності  Світловодськіх лісівників є: охорона лісових масивів від пожеж та шкідників, збір лісового насіння, вирощування посадкового матеріалу. Лісівники Світловодщини працюють за принципом «Якісне насіння сьогодні — гарний ліс у майбутньому».

Маємо зазначити, що лісівники збільшують площі під новорічні ялинки. Це і власні надходження, і послуга для населення.  Саме тому ДП «Світловодське лісове господарство»  входить до числа бюджетоутворюючих підприємств Кіровоградщини.

Щороку підприємство сплачує декілька мільйонів гривень платежів і податків до місцевого й державного бюджетів

На території підприємства працюють близько 60 осіб, кожний робить власний внесок у розвиток лісової галузі. Тут готові допомогти молоді, цінують досвід старших колег і не забувають про ветеранів підприємств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *