Охорона лісу від самовільних рубок

                                               

Одне з основних завдань, що стоять перед працівниками лісової галузі Світловодська – це збереження лісових насаджень від незаконних рубок деревини.

Зокрема лісівниками ДП «Світловодського лісового господарства» разом з представниками правоохоронних органів регулярно проводяться заходи з попередження та виявлення правопорушень, які включають рейди та цілодобове патрулювання лісової охорони.

Рейди проводяться для того, аби виявити  порушників, які незаконно вирубують.

Боротьба з незаконними рубками на постійному контролі як у адміністрації Світловодського лісгоспу, так і у працівників Світловодської поліції.

За незаконні вирубки настає кримінальна відповідальність. Так аби отримати реальний термін позбавлення волі, порушнику достатньо незаконно нарубати лісу на 20 тисяч гривень. І термін йому «світить» від 3 до 7 років, а за контрабанду у великих розмірах – від 5 до 12 років. Кримінальна відповідальність розпочинається фактично з самовільно зрубаних півтори машини дров. Законом посилено й адміністративну відповідальність за незаконні вирубки і нищення лісових ресурсів й зелених насаджень. Збільшені штрафи удвічі. Тому «чорним» лісорубам за незаконні вирубки доведеться розплачуватися не лише гаманцем, а й в’язницею.

Лісова охорона Світловодщіни разом з правоохоронцями звертається до громадян!

Не залишайтеся байдужими до збереження лісу від незаконних рубок. Повідомляйте працівникам лісгоспу та поліції про виявленні факти такої рубки і осіб, що її вчинюють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *